Rodzaje Hoodia Gordonii

Hoodia Gordonii jest możliwa do nabycia w wielu różnych formach. Na poniższej stronie omówię różne rodzaje. Jest istotne aby poznać różnicę ponieważ to w jaki sposób Hoodia jest przyjmowana wpływa na efekty.

Tabletki Hoodia
Kapsółki Hoodia są zdecydowanie najbardziej popularną formą przyjmowania wybieraną przez klientów. Pigułki są zwykle sprzedawane w zestawach pozwalających na jedną, dwu lub trzy miesięczną suplementację. Tabli są tak popularne ze względu na łatwy sposób przyjmowania gdziekolwiek jest i stałego monitorowania dawkowania.

Tabletki odchudzające

Proszek Hoodia
Proszek Hoodia jest stosunkowo nowym sposobem na przyjmowanie Hoodia. Producenci zaczynają mieszać wyciąg z kaktusa z innymi naturalnymi środkami wpływającymi pozytywnie na zdrowie takimi jak na przykład zielona herbata. Hoodia mieszana z zieloną herbatą okazała się doskonałą do utraty wagi i ogólnego, dobrego samopoczucia. Hoodia w postaci proszku jest wchłaniana do organizmu bardzo szybko

Plastry odchudzające Hoodia
Teoretycznie ekstrakt Hoodia jest wchłaniany do krwiobiegu za pośrednictwem skóry. Badania dowiodły, że tylko śladowe ilości docierają do mózgu i nie mają wpływu na znaczące tłumienie głodu. Istnieje kilka sklepów ze zdrową żywnością i środkami odchudzającymi, które sprzedają takie produktu. Radzimy aby decyzje o zakupie plastrów odchudzających starannie przemyśleć i podjąć w oparciu o opinie klientów, którzy stosowali dany środek.

Hoodia w płynie
Hoodia w płynie ma same zalety, jest szybko wchłaniana do organizmu i potencjalnie więcej ekstraktu z kaktusa jest wchłaniana przez organizm niż w przypadków tabletek czy proszków. Głównym minusem wyciągu z kaktusa Hoodia Gordonii jest jego cena, często dwukrotnie lub trzykrotnie wyższa od ceny tabletek czy proszków.

Hoodia jako dodatek do suplementów
Naturalny wyciąg z kaktusa Hoodia Gordonie staje się również bardzo popularnym składnikiem suplementów wspomagających odchudzanie i tak zwanych spalaczy tłuszczu (ang. fat burners). W tych produktach Hoodia nie jest zwykle głównym aktywnym składnikiem. Suplementy Hoodia zwykle nie zawierają tyle czystego naturalnego ekstraktu z afrykańskiego kaktusa jak tabletki czy proszek.