Mity i fakty

Istnieje wiele mitów i nieporozumień wokół produktów Hoodia. Na tej stronie będziemy zamieszczać fakty o Hoodia, jak również wspólnie rozwiązywać mity krążące w Internecie i społeczeństwie.

Hoodia

Hoodia Fakty

Hoodia zmniejsza apetyt.
Hoodia poprzez swoje działanie hamuje apetyt. Oznacza to, że można jeść mniej i nie czuć głodu. Przyrost masy ciała jest przyczyną spożywania większej liczby kalorii niż spalamy na co dzień. Hoodia może znacznie ograniczyć dzienne spożycie jedzenia a co za tym idzie równie kalorii. Stosowanie Hoodia, zmniejszenie liczby spożywanych kalorii w połączenie z regularnymi ćwiczeniami pozwala osiągnąć obiecujące wyniki utraty masy ciała.

Hoodia była znana już w średniowieczu.
Hoodia jest używana od setek lat w Afryce Południowej w celu zwalczania głodu i pragnienia przechodzącym poprzez pustynię Kalahari.

Nie wszystkie rodzaje Hoodia są tak samo skuteczne.
Istnieje 13 rodzimych gatunków Hoodia w Afryce. Tylko jedna odmiana Hoodia Gordonie ma naturalne składniki potrzebne do utraty wagi.

Hoodia to znaczne ograniczenie kalorii.
Ustalono, że u pacjentów, w zależności od wagi, Hoodia pozwalała zredukować dzienne spożycie do 800-1100 kalorii. To wystarczająco by zrzucić prawie pół kilograma co 4 dni.

Hoodia rośnie tylko w Afryce Południowej.
Mimo wielu prób, które zostały dokonane w celu przeniesienia uprawy Hoodia Gordonie w inne miejsca na całym świecie, ta nadal rośnie tylko w Afryce Południowej.

Hoodia Mity

Hodia jest chemią
To jest nieprawda. Czysta Hoodia nie zawiera substancji chemicznych. P57 nie jest chemicznym stymulantem tak jak Efedryna czy Fen-phen ale naturalnym jedzeniem. Niektóre produkty Hoodia niskiej jakości mogą zawierać dodatki chemiczne.

Musisz solidnie ćwiczyć aby schudnąć z Hoodia.
Oczywiście nie jest to prawdą. Można schudnąć poprzez Hoodia bez ćwiczeń, jeżeli prowadzisz wystarczająco aktywny tryb życia. Nawet kilka godzin ćwiczeń w tygodniu pozwala osiągnąć zdecydowanie lepsze rezultaty podczas stosowania diety Hoodia. Badania wykazały, że kobiety i mężczyźni stracili do 700% więcej masy ciała podczas biorąc Hoodia i regularnie ćwiczeń. Ćwiczenia nie są wymagane, natomiast z cała pewnością zalecane.