Hoodia spray

Kaktus hoodia gordonii to rewolucyjny, całkowicie naturalny środek zmniejszający łaknienie. Dzięki niemu możemy znacznie zmniejszyć swoje zapotrzebowanie kaloryczne. Jedząc mniej zapobiegamy gromadzeniu się tkanki tłuszczowej i redukujemy masę ciała. Kaktus hoodia stanowi zatem efektywną metodę walki z nadwagą. Ta szczególna roślina występuje wyłącznie na Pustyni Kalahari w Afryce Południowej. Jej skuteczność od setek lat znają tamtejsze plemiona. Teraz cały świat może sprawdzić ją na własnej skórze!

Hoodia Spray to preparat wyprodukowany przez firmę Herb-Pharma, który zapobiega uczuciu głodu za sprawą zawartości molekuł P57 (glikozyd), który wysyła do mózgu informację o zaspokojeniu apetytu, co powoduje, że nie odczuwamy łaknienia. Dzieje się tak nawet wtedy, gdy jeszcze nie dostarczyliśmy organizmowi pożywienia. Cząstka P57 pełni zatem funkcję informującą komórki mózgowe o osiągnięciu stanu sytości. Działa ona w sposób podobny do działania glukozy, ale za to o wiele silniej!

Hoodia Spray jest środkiem całkowicie bezpiecznym i nie powoduje żadnych skutków ubocznych, ponieważ w jego składzie znajdują się wyłącznie substancje pochodzenia naturalnego, bez sztucznych chemikaliów.

Preparat podaje się poprzez iniekcję pod język. Błona śluzowa jamy ustnej natychmiast wchłania substancję hamującą apetyt, która błyskawicznie przedostaje się do krwioobiegu, zatem działanie Hoodia Spray odczuwalne jest w bardzo krótkim czasie.

Aplikacja Hoodia Spray jest bardzo prosta. Aplikator należy umieścić pod językiem i wykonać pięć wstrzyknięć. W celu osiągnięcia optymalnych efektów zalecane jest wykonywanie pięciu wstrzyknięć trzy razy dziennie, na około pół godziny przed posiłkiem. W przypadku, gdy BMI (indeks masy ciała) użytkownika Hoodia Spray wynosi więcej niż 30, wstrzyknięcia można dokonywać do pięciu razy dziennie. Przed połknięciem należy przetrzymać roztwór w jamie ustnej przez 5-10 sekund.

Hoodia Spray można nabyć bez recepty w dobrych aptekach oraz w sprzedaży internetowej. Jedno opakowanie zawiera 50 ml wyciągu z kaktusa hoodia gordonii. Jest to koszt rzędu 60 zł.

Jeżeli poszukujesz skutecznego sposobu na pozbycie się zbędnych kilogramów i usiłujesz zwalczyć swój wilczy apetyt, preparat Hoodia Spray jest właśnie dla ciebie! Hoodia Spray to gwarancja zdumiewającej efektywności popartej licznymi badaniami klinicznymi. Nie musisz obawiać się o własne zdrowie – Hoodia Spray jest całkowicie bezpiecznym środkiem pochodzenia roślinnego, bez toksyn i szkodliwych substancji chemicznych. Hoodia Spray to idealny sposób na problemy z nadwagą.

Leave a Reply