Hoodia gordonii

Hoodia gordonii to doskonały sposób na okiełznanie wilczego apetytu i pozbycie się nadwyżkowych kilogramów. Jest to południowoafrykański kaktus, którego próżno szukać w innych miejscach niż pustynia Kalahari. Plemiona afrykańskie podczas wędrówek i długotrwałych polowań zażywali ekstrakt z kaktusa hoodia gordonii w celu zmniejszenia łaknienia. Reszta świata odkryła cudowne działanie kaktusa dzięki duńskim antropologom, którzy w latach sześćdziesiątych XX wieku prowadzili obserwacje rdzennej ludności Afryki Południowej.

Preparaty bazujące na wyciągu z kaktusa hoodia są całkowicie bezpieczne dla zdrowia, ponieważ roślina ta nie zawiera żadnych toksyn. Można zatem bez obaw sięgnąć o preparaty z afrykańskiego kaktusa, nie martwiąc się o ewentualne skutki uboczne – hoodia nie powoduje żadnych działań niepożądanych. Kurację można przerwać dowolnym momencie, gdyż kaktus nie wykazuje właściwości uzależniających.

Jakie są efekty przyjmowania tej niezwykłej rośliny? Badania kliniczne wykazały, iż pod wpływem kaktusa hoodia gordonii można zredukować masę ciała o 1-2 kg w ciągu tygodnia, natomiast już po czterech tygodniach regularnego, codziennego przyjmowania preparatu z afrykańskiego kaktusa można pozbyć się aż 7-8 kg.

Tajemnica kaktusa hoodia gordonii tkwi w cząstce P 57. Zachowuje się ona podobnie do glukozy, ale działa o wiele silniej. Po przyjęciu P 57 organizm informuje komórki mózgowe o zaspokojeniu sytości. W ten sposób możemy poczuć się syci nawet wtedy, gdy nic jeszcze nie jedliśmy.

Ten mechanizm działania kaktusa hoodia sprawia, że możemy zmniejszyć ilość przyjmowanych pożywieniem kalorii bez wyrzeczeń i ciągłego uczucia głodu. Hoodia gordonii skutecznie wspomaga proces odchudzania, ponieważ zapobiega podjadaniu pomiędzy posiłkami i niekontrolowanym atakom głodu. Kaktus jest zaliczany do supresantów apetytu. Podobne, ale mniej skuteczne działanie wykazuje chrom.

Cena preparatów opartych na ekstrakcie z kaktusa hoodia gordonii to koszt rzędu 90-150 zł. Wynika on z faktu, że kaktus występuje rzadko i potrzebuje aż 30 lat, żeby uzyskać dojrzałość. Z tego powodu wyciąg hoodia jest cenne niczym złoto.

Hoodia gordonii nie wiąże się z żadną dietą, która wymaga drastycznych ograniczeń i dużych wyrzeczeń. Stosując wyciąg hoodia możemy jeść praktycznie wszystko – najważniejsze, że zjemy mniej, i to bez konieczności ciągłego obliczania kaloryczności posiłków. Hoodia to sposób na skuteczne i zdrowe redukowanie masy ciała bez obaw o skutki uboczne i bez męczącej diety.

One Response to “Hoodia gordonii”

  1. Wiolka says:

    o kurdę ile już dobrego słyszałm o tej Hoodia gordonii , najbardziej potrzebuje pomocy w ograniczeniu mojego apatytu, wydaje mi się, że ta roślina jest dla mnie najlepszym wyjściem. Chyba faktycznie zdecyduję się na nie, w sumie po co czekać?

Leave a Reply