Hoodia Balance

Hoodia Balance firmy Pacific Naturals jest skutecznym supresantem apetytu, który hamuje łaknienie i wspomaga walkę z nadmiernymi kilogramami. Substancją czynną Hoodia Balance jest kaktus hoodia gordonii, pochodzący z pustyni Kalahari na południu Afryki. Odchudzanie z Hoodia Balance staje się znacznie szybsze i łatwiejsze, ponieważ zahamowanie apetytu prowadzi bezpośrednio do zmniejszenia dziennej dawki przyjmowanych kilokalorii.

W skład kapsułek Hoodia Balance wchodzi 750 g hoodia gordonii, kwas stearynowy, stearynian magnezu i MMC. Wyciąg z kaktusa hoodia jest tutaj jedyną substancją czynną biologicznie. Spożywanie kapsułek nie wiąże się z żadnymi skutkami ubocznymi i jest całkowicie bezpieczne dla zdrowia. Kapsułki należy przyjmować codziennie w ilości jednej na dobę. W przypadku osób o wysokim wskaźniku BMI dzienną dawkę Hoodia Balance można zwiększyć do dwóch kapsułek.

Składnikiem hoodia gordonii, który odpowiada za hamowanie apetytu, jest cząsteczka P 57. Po jej wchłonięciu do krwioobiegu do mózgu podąża informacja o zaspokojeniu głodu, nawet jeżeli wcześniej nic nie zjedliśmy. Wchłanianie następuje błyskawicznie, toteż już w chwilę po spożyciu Hoodia Balance czujemy się syci. P 57 działa podobnie jak glukoza, ale kilak razy silniej. Mózg zatem stwierdza, że poziom glukozy we krwi jest większy niż przewiduje norma i przyjmuje, że nie powinniśmy już jeść – w taki prosty sposób można oszukać głód!

Hoodia Balance jest produktem godnym zaufania i oryginalnym. Świadczą o tym odpowiednie certyfikaty. Zyskujemy zatem gwarancje jakości i skuteczności. Ponadto producent daje swoim klientom trzymiesięczną gwarancję zwrotu – w ciągu 90 dni od zakupu Hoodia Balance i stwierdzeniu, ze suplement nie przynosi efektów, można go odesłać w zamian za zwrot pieniędzy.

Hoodia Balance jest preparatem sprzedawanym pod postacią łatwych do połknięcia kapsułek. W jednym opakowaniu znajduje się 30 kapsułek, co wystarcza na miesięczną kurację. Preparat jest dostępny w sprzedaży internetowej oraz w aptekach bez recepty. Cena jest zróżnicowana – od 90 zł do 120 zł, w zależności od punktu sprzedaży.

Odchudzanie nie musi wiązać się z meczącą dietą. Pozbywanie się kilogramów niekoniecznie oznacza, ze trzeba rezygnować ze swoich ulubionych potraw. Z Hoodia Balance można chudnąć, a jednocześnie jeść to, co nam się podoba! Ekstrakt z kaktusa hoodia spowoduje, że będziemy mogli zjeść mniej niż dotychczas, aby poczuć się sytym. Skuteczność kaktusa hoodia w procesie odchudzania potwierdzają liczne badania kliniczne – to najlepszy środek naturalnego pochodzenia, będący w stanie ograniczyć apetyt.

Leave a Reply