Hoodia Gordonii działa

Większość ludzi czyta o produktach Hoodia Gordonii i są sceptyczni. Czy wyciąg z afrykańskiego kaktusa rzeczywiście przyczynia się do utraty wagi ciała? Jest to zrozumiałe, ponieważ na rynku istnieje tak wiele tabletek odchudzających, plastrów wspomagających odchudzanie, herbat zatrzymujących apetyt i innych rozwiązań, które nie zawsze okazują się skuteczne.

Prosta odpowiedź brzmi: TAK, Hoodia działa. Ekstrakt Hoodia Gordonii (P57) rzeczywiście działa lepiej tłumiąc apetyt niż większość konkurencyjnych środków chemicznych, które stworzył człowiek.

Aby zrozumieć jak działa Hoodia musimy wyjaśnić w jaki sposób ludzie tyją. Ludzie (ale także inne zwierzęta) przybierają na wadze, gdy ilość kalorii, które spożywają w ciągu dnia przekracza ilość kalorii potrzebnych organizmowi. Spójrzmy na przykładzie przeciętnej 35-letniej kobiety.

 • Przykład spożycia kalorii przez Kobietę.
 • Zalecane spożycie kalorii 2000 kalorii
 • Rzeczywista ilość kalorii (ze względu na dietę): 2800 kalorii
 • Dzienne zapotrzebowanie organizmu: 1800 kalorii
 • Kalorie „extra” przechowywane w tłuszczu każdego dnia: 1000 kalorii
 • Z podanego wyżej przykładu wynika, że kobieta może przybrać na wadze od 0,5 do nawet 1 kilograma w skali tygodnia, w zależności od jej codziennej aktywności. Jeżeli jest aktywna zwiększenie wagi nie ma miejsca lub odbywa się bardzo powoli.

  Jak Hoodia pomaga?

  Powyższy przykład nie jest rzadkością. Ze względu na zmiany w stylu życia średnio jemy więcej niż wynosi nasze dzienne zapotrzebowanie na kalorie.

  Działanie wyciągu z kaktusa Hoodia Gordonie polega na zahamowaniu uczucia głodu. Powoduje, że jesz mniej w ciągu dnia. W niektórych przypadkach, nawet bez zmiany stylu życia, spadek ilości spożywanych kalorii powoduje niemal natychmiastowe zmniejszenie masy ciała.

  Możesz uzyskać nawet lepsze wyniki jeśli dodasz regularnie ćwiczenia i wprowadzisz kilka zmian w diecie.

  Hoodia jest całkowicie naturalna i nie ma znanych skutków ubocznych. Jest środkiem zdecydowanie skuteczniejszym w stosunku do podobnych produktów chemicznych.